Radegast den

10.9. 2011 proběhl v Nošovicích Radegast den a při něm trampolínová show organizovaná dfSports, se systémem AD BT. Jako komentátor show byl u toho i akrobatický skokan a olympijský vítěz ze Salt Lake City 2002 Aleš Valenta, show spolukomentoval i jeho kolega Lukáš Vokatý.

Celodenní akce v Nošovicích kdy se v odpoledních hodinách naplnila obec návštěvníky tak, že jsme si připadali jako na hudebním festivalu. Několik tisíc návštěvníků shlédlo několik vstupů show kombinovaných s Goodfeel TRIBE taneční skupinou. Speciální kombinovaná show na systému ADBT a klasické trampolíny Eurotramp byla dechtající.

Lukáš Vokatý přemluvil Aleše Valentu, který se na bungee lanech roztočil do 5 salt!

Lukáš Vokatý na oplátku vylétl před zraky přihlížejícího davu až do výšky 11m. Dále trampolínáři Jiří Kurtin se Zitou Frydrychovou Olympijskou nadějí pro OH Londýn 2012 předvedli několikanásobná vázaná salta s vruty. Samozřejmě si trampolíny vyzkoušeli i běžní diváci.

Světový rekordman David Pargač – zápis do Guinessovy knihy rekordů.

Odpoledne přišel zlatý hřeb od taneční skupiny Goodfeel TRIBE, kdy její člen David Pargač překonal světový rekord ve skoku na jedné ruce ve stojce v počtu 97 výskoků za sebou. Rozhodčími byly i Aleš Valenta a Lukáš Vokatý, kteří potvrdily zápis do Guinessovy knihy rekordů.

DfSports gratuluje Davidovi ke skvělému výkonu!

Závěrečná zpráva