Otevírání zimní sezóny Benecko

Dne 14. ledna 2012 proběhla sportovně zábavná akce pro veřejnost Otevíraní zimní sezóny Benecko v lyžařském středisku Kejnos Benecko v Krkonoších.

Akce situovaná kolem bufetu Kejnos a současně pod zraky lyžařů projíždějících na čtyřsedačce byla zahájena po 11 hodině ranní komentátorem Lukášem Vokatý, jehož hlas společně s hudebním mixem DJ Lukyho z agentury Partycity, doprovázeli celou akci.

Program akce byl nabitý aktivitami, které si veřejnost mohla kdykoliv vyzkoušet a ve vyhlášených časech se zúčastnit soutěží o ceny partnerů na biketrenažeru, skitrenažeru a bungee runningu.

Pro nejmenší lyžaře byl připraven slalom Lyžaké školy Husky a pro dospělé prozměnu ledový bar bufetu Kejnos. Část programu byla věnována i prevenci úrazu v podobě dvou ukázek práce psovoda Horské služby, při nihž byli odvážlivci z publika zahrabáni do simulovaného lavinového závalu a následně pak “vyčmucháni” a vyproštěni.

K dispozici byla také profesionílní trampolína Eurotramp, na které se ve dvou vstupech odehrála show akrobatických skokanů týmu Lukáše Vokatého, kteří předvedením svého umění v nadšených divácích vzbudili ještě větší touhu si na trampolíně zaskákat a něco se od profesionálních skokanů naučit.

Závěrečná zpráva