Mistrovství ČR v disciplíně aerials na konci srpna

3938
Zveme Vás na poslední srpnový víkend do Acrobat Parku ve Štítech, kde se uskuteční mistrovství České republiky v disciplíně aerials.

Konec letních prázdnin bude ve Štítech patřit akrobatickým skokům. Do Acrobat Parku se sjede tuzemská elita, aby poměřila síly v rámci FIS mistrovství České republiky v disciplíně aerials. Závodit se bude v kategoriích muži, ženy, junioři a juniorky. V sobotu 26. srpna jsou na programu oficiální tréninky, v neděli 27. srpna pak samotný závod ve formátu 2 skoky.

Diváci se můžou těšit například na talentovanou juniorskou reprezentantku Terezii Steffanovou, která se v zimě chystá na mistrovství světa juniorů. Závodníky bude hodnotit olympijský vítěz ze Salt Lake City Aleš Valenta s Pavlou Vidličkovou a Hanou Kalužíkovou, tedy česká rozhodcovská špička, která působí i na úrovni Světového poháru a olympijských her.

Disciplína, kterou v roce 2002 proslavil zlatou olympijskou medailí Aleš Valenta, byla v České republice posledních letech v ústraní. Její novou éru nastartovalo v minulém roce mistrovství ČR, které se konalo po dlouhých dvaceti letech. Letos bude obnovená tradice pokračovat druhým ročníkem.

Akci dfSports spolupořádá s TJ Duklou Liberec z.s.

propozice1_big
propozice2_big