Litovel Bobr Cup

1.10. 2011 proběhl v Litovli již 17. ročník závodu Bobr cup a při něm trampolínová show organizovaná dfSports, jako komentátor show byl u toho i akrobatický lyžař Lukáš Vokatý.

Po celý den bylo nádherné počasí a v dopoledních hodinách se v areálu venkovního plaveckého centra začali scházet účastníci závodu Bobr cup složeného z jezdců na horských kolech, běžců a kajakářů.

Letos se sešlo rekordních 260 týmů. Jejich čekání na start závodu a volný čas doprovázejících rodinných účastníků vyplnily vstupy trampolínové show se soutěží o ceny na snowboardu.

Po zbytek času měli návštěvníci možnost vyzkoušet základy skákání na trampolíně Eurotramp, využívané jak pro závody Světového poháru tak Olympijské hry.

Místo pro odpočinek v areálu plaveckého centra, pohoda, relax. Trampolína byla v prostoru brouzdaliště přímo v centru dění před podiem, ze kterého komentovali sportáci komentátoři ČT Jiří Hoelzl a Jiří Rejman.

Celý den s Litovelskými proběhl v klidné atmosféře, a pro příští rok 2012 dfSports rád připraví opět zábavný a originální program, který doplní atmosféru Bobr cupu.

Závěrečná zpráva