Event marketing

Zaměřujeme se na speciální adrenalinové aktivity a akce na klíč, inovativním způsobem a přípravou scénáře dodáváme akcím vlastní duši a strhující náboj.

Akci pro Vás připravíme i s přímým zaměřením na Vaši firemní strategii. Vše zabalíme do Vašich barev – vytvoříme originální show dle přání zadavatele, možnost product placementu, režie, speciální pyro efekty, company branding.

Organizujeme pro firmy marketingové akce – road show po celé EU.

Zajistíme profesionální foto a video výstup.

Trampolínová show

Trampolínová show

Tým profesionálů předvádí dvojná i trojná salta v kombinaci s několika vruty a to dle přání zadavatele např. ve firemním oblečení.

Ski and snowboard show, synchronizované skákání, originální vystoupení dle návrhu tématu zadavatele: nindža show, kosmonauti a jiné.

 

Trampolína:
Eurotramp profi
Výška: 1,1 m
Šířka: 3,5 m
Délka: 5 m

Systém ADBT

ADBT systém
V ČR unikátní 11 metrů vysoký mobilní hliníkový Air-Drive-Bungee-Trampoline systém. ADBT je vhodné jak pro trénik profesionálních sportovců, tak pro zábavu amatérské veřejnosti. Díky jištění bungee lany si prakticky kdokoliv může okusit pocit akrobatů a skočit si i několikanásobné salto a to bez rizika úrazu.

Jelikož součástí ADBT je trampolína Eurotramp profi, můžeme předvést naší trampolínovou show přimo na systému, navíc s jedním ze skokanů zavěšeným v lanech, který svýmy obrovskými lety přidává na atraktivitě celé show.

zobrazit vizualizaci

Kompletní Freestyle show poprvé v České republice

Freestyle show
1. Trampolínová show mistrů ČR a reprezentantů ČR ve skocích na trampolíně
2. Freestyle můstek a show světové špičky v akrobatických skocích a freeski
3. ADBT systém a show s několikanásobnými salty a vruty

Zabalíme show do Vašich barev – vytvoříme originální show dle přání zadavatele, možnost product placementu, režie, speciální pyro efekty, company branding.

Profesionální trénink

Profesionální trénink
Profesionální trénink pod vedením trenéra reprezentace ČR v akrobatickém lyžování Lukáše Vokatého. Pod odborným dohledem trenéra je možné zkoušet na systému ADBT i dvojnásobná a trojnásobná salta, případně vystřelíme Vaše dítě na měsíc.

Pomáháme hledat talenty na akrobatické skoky pro projekt Aleše Valenty a Lukáše Vokatého „ZOH 2022“. Je ti 14-20? Máš rád-a adrenalin? Miluješ lyžování a nevadí ti nějaká ta rána? Pojď se mnou trénovat Akrobatické skoky! Gymnastické nebo trampolínové základy jsou výhodou. A cíl? Chceš skákat pro radost? Vyhrát Evropský pohár? Zúčastnit se Světových pohárů a reprezentovat Českou republiku na ZOH? To si musíš zvolit TY! Já tě jen naučím „Jak se na lopatě sedí“.

Komentování, moderování akcí

Aleš Valenta

Aleš Valenta
Olympijský vítěz Aleš Valenta, může být Vaším moderátorem. Jak sportovně – kulturní, tak firemní nebo teambuildingové akce.

Lukáš Vokatý

Lukáš Vokatý
Moderování akrobatických show, prevenčních akcí s Horskou službou, firemních akcí, večírků, afterparty. Komentování sportovní přenosů (ZOH Torino 2006 Eurosport, ZOH Vancouver 2010 ČT)

Mercedes

Mercedes
Šlapací auta pro děti od 4 let. Vytvoříme závodní dráhu a nejrychlejší odměníme.

Nafukovací auto Bigfoot

Nafukovací auto Bigfoot
Ideální řešení pro zabavení Vašich dětí, když bavíme Vás i maminky Vašich dětí a je elektrická přípojka. Možno přestříkat i do firemních barev.

Kruhová trampolína

Kruhová trampolína
Ideální řešení pro zabavení Vašich dětí, když bavíme Vás a není elektrická přípojka. Možnost zakoupení nové trampolíny.

Bungee runing

Bungee runing
Klasické potvrzení fyzikálního Hookova zákonu, že deformace je úměrná napětí materiálu. Konečně ukážete kolegům, přátelům, kdo z Vás to dotáhne dále.

Slackline

Slackline
Vaše koordinace se pustí do boje s dalším základním fyzikálním zákonem a to Newtonovým gravitačním.

Minibike Blata 2,5

Minibike Blata 2,5
Vhodná pro začínající a amatérské jezdce. Při výkonu 2,5 kW a nosnosti až 110kg zajistíme velkou zábavu na malých kolech všem věkovým kategoriím. Připravíme pro Vás a Vaše přátele seriál závodů po celý rok.

Elektrická auta Audi

Elektrická auta Audi
Elektrická auta pro děti do 4 let, se kterými projedeme dráhu z kuželů za pomoci dálkového ovládání.

Nafukovací skákadla

Nafukovací skákadla

Pro malé i větší, skákadla v podobě zvířátek na kterých se dá skvěle závodit a skákat na kruhové trampolíně.

Lezecká stěna – MAKAK – NOVINKA 2016

Lezecká stěna
Lezecká stěna pro děti a mládež, jedná se o jednoduchou, ale efektivní atrakci, která doplní a oživí jakoukoliv akci.

5m vysoká vhodná pro outdoor, indoor, dětské dny, firemní akce, soutěže. Vhodné v kombinaci s nafukovacím hradem a nafukovací lezeckou stěnou.


Rally car – Škoda Fabia S 2000

Rally car – Škoda Fabia S 2000
Technické údaje: 265 HP, 2.0 l, 4X4, 245 Nm

Na Vaši akci přistavíme Rally car v barvách Vaší firmy. Můžete se nechat i povozit pilotem Antonínem Tlusťákem, který je špičkou v ČR. Tři tituly Mezinárodních mistrů ČR 2009 ve skupině A, v hodnocení dvoukolek 2WD – Formule 2 a ve třídě A6. 1. místo v Mistrovství Evropy 2009 v hodnocení dvoukolek.


Akrobatické lety na SU – 29 s Mistrem světa Janem Rozlivkou

Letecká akrobacie
Chcete si naklonit svého obchodního partnera?

Pak je zde originální možnost. Exklusivní lety s reprezentanty ČR , Janem Rozlivkou a Martinem Šonkou, na speciálním dvoumístném akrobatickém letounu SU – 29. Jedná se o stroj o výkonu přes 350 koní, ve kterém zažijete kladné i záporné přetížení.

V akrobatických figurách až do +-8G. Prostě adrenalinový nářez. Z letu pořídíme záznam na kamery v kokpitu, křídle a ze země, který pro Vás sestříháme a s tímto zážitkem se budete ještě dlouho chlubit přátelům.

Vrtulníková doprava

Vrtulníková doprava
Zajistíme pro Vás nebo Vaše klienty kvalitní vrtulníkovou dopravu od certifikovaného dopravce z místa na místo po celé ČR i mimo ČR, případně zajistíme vrtulník pro naučné lety po okolí v lokalitě dle výběru.

Díky široké nabídce strojů od Robinson R44 po Bell 206 či EC 120 případně EC 135, jsme schopni přepravit i větší množství osob v různých standardech. Vyřídíme za Vás veškeré náležitosti potřebné k přeletům, zajistíme plný servis dopravy. Příznivé ceny pro hotely s pravidelnými objednávkami našich služeb.

Letecká doprava

Robinson
Zajistíme pro Vás nebo Vaše klienty nejen dopravu z místa na místo po celé Evropě. Kromě vícemístných vrtulových strojů Vám zajistíme i dopravu Jetem.

Veškeré služby s plným servisem.

Stačí zadat kdy, čím a odkud kam chcete letět. Ostatní nechte na nás.